DAIWA CORMORAN - Rybomania, Rybomania 2013 !!!
Szukaj produktu:
    

To nie będą zwykłe targi, to będzie prawdziwe święto dla każdego wędkarza. Swoje propozycje przedstawi 70 firm, a łączna powierzchnia ekspozycji to niemalże 6000 m2. Zaprezentowanych zostanie kilkanaście tysięcy produktów ze wszystkich dziedzin wędkarskich. W Polsce już  dawno nie było wędkarskiego wydarzenia o takiej skali. Czego spodziewać się mogą wędkarze ? Przede wszystkim nowości sprzętowych na sezon 2013, ale nie tylko. Dla wielu będzie to okazja do uzupełnienia swojego wędkarskiego ekwipunku przed sezonem po atrakcyjnych cenach, a także możliwość spotkania wspaniałych wędkarskich gwiazd. Targi odwiedzą tacy mistrzowie jak Robert Taszarek (spinning), Mariusz Getka (wędkarstwo morskie) czy Wiktor Walczak (spławik), a także wielu gości z zagranicy, w tym dyrektor największych zawodów karpiowych na świecie – Ross Honey. W specjalnej strefie panelowej odbędą się prezentacje wędkarskich filmów i spotkania z ich twórcami. Targom z całą pewnością towarzyszyć będzie nieprawdopodobna atmosfera. Sezon Wędkarski naprawdę zaczyna się w Poznaniu!


Trzeba podkreślić, że targi Rybomania 2013 kierowane są do wszystkich wędkarzy i zaawansowanie w sztuce łowienia tutaj nie ma nic do rzeczy. Rozpoczynający swoją wędkarską przygodę mogą liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu i rady co do sposobów jego wykorzystania. Cykl paneli dyskusyjnych, w których najlepsi polscy wędkarze opowiedzą o swoich największych sukcesach, z pewnością zainteresuje każdego. Jestem przekonany, że każdy wędkarz znajdzie na Rybomanii wiele dla siebie.


Bardzo cieszymy się, że w ostatnim czasie targi Rybomania (www.rybomania.com.pl) zdobyły wielu sympatyków. Jesteśmy na Facebooku (www.facebook.com/Rybomania) oraz mamy dedykowany kanał na YouTube (www.youtube.com/RybomaniaMTP), gdzie każdy może obejrzeć ciekawe wywiady z naszymi gośćmi i wystawcami. Mamy nawet aplikację mobilną „RybomaniaK” na telefony z systemem android (wkrótce także iOS). Prowadzimy setki działań promujących Rybomanię i to przynosi efekty. Spodziewamy się , że targi w Poznaniu odwiedzić może nawet 15 000 wędkarzy.

 

Realizując Rybomanię 2013 działamy wspólnie z wieloma partnerami, wystawcami, z ludźmi którzy tworzą ten rynek w naszym kraju. Dzięki tym relacjom targi są dla nich partnerem i wspólnie realizujemy wyznaczone cele. Dzięki temu z całą pewnością Rybomania 2013 będzie zupełnie wyjątkowa. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym unikalnym wędkarskim święcie.

 

Zapraszamy w dniach 23-24 lutego na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zacznijcie z nami sezon!